BOMA Hurtownia Ogumienia, Serwis Samochodowy Katowice Szopienice

ul. Krakowska 158-160, 40-393 Katowice,
Telefon: +48 32 256 84 85,
Fax: 32 352 04 57

 

Dział obsługi Klienta detalicznego i flotowego, Bosch Car Service:

Tel. (32) 256-84-85
Fax. (32) 352-04-57
E-mail: detal@boma.pl
Czynne w godzinach:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 13:00

Leszek Pawełek
Kierownik Działu Obsługi Klienta
E-mail: l.pawelek@boma.pl


Jarek Wójcik
Doradca Serwisowy
E-mail: j.wojcik@boma.pl

Rafał Błoński
Doradca Serwisowy
E-mail: r.blonski@boma.pl


 

Dział obsługi Klienta hurtowego:

Tel. (32) 204-97-00 oraz (32) 209-84-30
Fax. (32) 352-04-57
E-mail: hurt@boma.pl
Czynne w godzinach:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 13:00

Agnieszka Fugas (Bielińska)
Kierownik Działu Hurtowego
E-mail: a.fugas@boma.pl


Robert Janiec
Przestawiciel Handlowy
E-mail: r.janiec@boma.pl

Tomasz Matyjasiak
Przestawiciel Handlowy
E-mail: t.matyjasiak@boma.pl

Tomasz Wnęk
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: t.wnek@boma.pl

Łukasz Serwa
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: l.serwa@boma.pl


Cezary Ciepliński
Doradca Handlowy
E-mail: c.cieplinski@boma.pl

Mariusz Krupiński
Doradca Handlowy
E-mail: m.krupinski@boma.pl

Karolina Stachańska
Doradca Handlowy
E-mail: k.stachanska@boma.pl


Specjaliści opon ciężarowych, przemysłowych, rolniczych:

Czynne w godzinach:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
sobota: nieczynne

 

Krzysztof Chowaniec
Specjalista ds. opon ciężarowych
Tel. kom. 692-529-615
E-mail. k.chowaniec@boma.pl


 

Robert Barchański
Specjalista ds. Opon Przemysłowych, Rolniczych
Tel. kom. 795-549-385
E-mail: r.barchanski@boma.pl

 

Dział opomarket/IT:

Tel. (32) 204-98-00
E-mail: kontakt@opomarket.pl
Czynne w godzinach:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
sobota: nieczynne

Łukasz Wielgus
Kierownik Działu Sprzedaży Internetowej/Informatyk
E-mail: l.wielgus@boma.pl
E-mail: kontakt@opomarket.pl


Wojciech Chmielewski
Informatyk
E-mail: w.chmielewski@boma.pl
E-mail: kontakt@opomarket.pl



 

Dział reklamacji