Stanowisko: Doradca serwisowy
Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Opis stanowiska:
kompleksowa obsługa klienta od przyjęcia samochodu do zakończenia procesu świadczenia usług;
utrzymywanie dobrych relacji z klientami flotowymi,
prowadzenie dokumentacji handlowej,
badanie rynku w obszarze konkurencji,

Wymagania:
wykształcenie wyższe lub średnie, techniczne,
doświadczenie w pracy z klientami (mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej),
predyspozycje do pracy przez telefon, Internet,
prawo jazdy kategorii B,
mile widziana znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:
stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
stałą umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać pod adres e-mail: m.sowa@boma.pl. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Stanowisko: Magazynier

CV prosimy przesyłać pod adres e-mail: m.bujakiewicz@boma.pl. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.